Suszarki do rąk

Suszarki basenowe do włosów

W tej kategorii prezentujemy niezwykle wydajne i wytrzymałe suszarki do rąk, które znajdą zastosowanie w hotelach, restauracjach, centrach handlowych, basenach, klubach fitness czy stacjach benzynowych. Urządzenia powstały z myślą o pomieszczeniach sanitarnych, w których ważne jest zachowanie wysokiej higieny oraz komfortu korzystających osób.

W ofercie posiadamy suszarki do rąk wykonane z wytrzymałej stali. Dzięki dodatkowej powłoce opierają się działaniu wilgoci, korozji oraz uszkodzeniom mechanicznym. Prezentują się bardzo estetycznie – chromowane elementy oraz biała emalia zwiększają walory wizualne. Stają się w ten sposób dodatkową ozdobą wnętrza.

Proponujemy wyłącznie nowoczesne rozwiązania, charakterystyczne ze względu na wysoką wydajność oraz wytrzymałość. Dysponujemy zarówno klasycznymi urządzeniami posiadającymi grzałki, jak i modelami antybakteryjnymi.

Dzięki dodatkowym udogodnieniom (takim jak możliwość obrotu dyszy wylotowej o 360 stopni) urządzenie nadaje się nie tylko do suszenia rąk, ale także twarzy czy włosów, co czyni je również uniwersalnym.